Sunday, February 15, 2015

Kingsman: The Secret Service

Colin Firth, Samuel L. Jackson, Taron Egerton, Sofia Boutella, Michael Caine

Meeldis!
Minu jaoks rohkem seiklusfilm ja komöödia. Vägivalda küll oli, aga sellele läheneti jamesbondiliku maitsekuse ja stiiliga. 
Kiidaksin näitlejate valikut. Samuel L. Jackson antagonistina oli vinge! Üldse oli see tegelaskuju väga hea. Ühest küljest mõjuvõimas ja rikas mees, kellel on visioon, kuidas maailma päästa (mis rohkem on inimkonna massihävitamise plaan), ent tal on kõnedefekt ja vägivald ning veri tekitavad temas vastikust ja ajavad südame pahaks. Just see viimane mõjub väga iroonilisena, arvestades, kui palju eluküünlaid ta filmi jooksul kustutab.
Colin Firth oli samuti suurepärane. Ei kujutagi ette, kes oleks paremini sobinud mängima inglise härrasmeest, kes muuseas on ka muljetavaldava oskustepagasiga salaagent.

Kingsman oli salateenistuse organisatsioon, mis kaotas hiljuti ühe oma liikmetest ning oli sunnitud uut otsima asuma. Noored kandidaadid pidid läbima rea väljakutseid ja lahendama mitmeid keerukaid ülesandeid, et selgitada välja, kes on kõige õigem inimene Lancelot'i koha täitmiseks.

Meeldis ka noor agent Eggsy, kelle nimest ei saanud terve filmi jooksul ümber.. sest kui sind kutsutakse Eggsyks.. kes, kurat, laseks end nii kutsuda??

Naerda sai palju! Jään huviga järge ootama.

8/10

No comments:

Post a Comment