Tuesday, September 8, 2015

Southpaw

Jake Gyllenhaal, Rachel McAdams, Oona Laurence, Forest Whitaker, 50 Cent, Naomie Harris, Miguel Gomez

Väga minu film. Teema, näitlejatevalik, teostus. Kõik. Võtan filmilt üheainsa punkti, sest lõpp oli etteaimatav ja kohati kiskus klišeeks, aga ainult ühe, sest sellises filmis ei saa kerget imalust pahaks panna.

Gyllenhaali vaadates oli aru saada, kui suur töö selle taga on, kui ta aga päriselt poksima hakkas.. oeh. Igatsus tuli peale. Taaskord. Ühtlasi näeb väga selgelt ära, kui suur on erinevus, kui minna toore jõuga peale või kui kasutada natukene ka pead. Kuidas ta põikles, kuidas sukeldus.. Lihtsalt vaatasin ja nostalgitsesin. Kui ma vaid 10% sellest kõigest omandaksin..

McAdams oli väga hea. Huvitav oli teda selles rollis vaadata, sest viimati mängis ta True Detective'is karmi ütlemisega ja maskuliinse olekuga detektiivi. Kontrast.
Oona Laurence oli uus nägu, kuigi ta on Penny Dreadfulist läbi käinud.. ei jäänud seal meelde, küll aga jäi siin. Tuleb silm peal hoida, usun, et tema jaoks on kõik alles algamas.
Ja 50 Cent oli lihtsalt ideaalne mees keda vihata.

Aga asja juurde minnes- peategelase rollis oli poksimeister, kes suutmatusest oma vihapurskeid kontrolli all hoida kõigest ilma jäi ning pidi kurja vaeva nägema, et vähemalt osa sellest uuesti tagasi saada. 

Läks hinge. Pidin aeg-ajalt silmi pühkima.

9/10

No comments:

Post a Comment