Tuesday, December 29, 2015

The Devil Wears Prada

Anne Hathaway, Meryl Streep, Emily Blunt, Stanley Tucci, Simon baker, Adrian grenier, Tracie Thoms, Roch Sommer, Daniel Sunjata

Kunagi on küll nähtud, aga meelest läinud. Mõni aeg tagasi sattusime seda Miku ja Pille pool vaatama ning otsustasin siia sellest märgi maha jätta.

Peategelaseks noor ajakirjanikuks pürgiv Andrea, kes saab töö prestiižses moeajakirjas Runway selle peatoimetaja Miranda Priestly isikliku nooremassistendina. Paljude moehuviliste neidude jaoks oleks see unistustetöö, Andy paraku aga ei ole moest huvitatud.

Film aastast 2006, kui veel tehti selliseid armsaid filme, mida võinuks perega vaadata, sest sa teadsid, et lõpuks ikka hea võidab. Natuke nagu muinasjutt. Meenutab Tuhkatriinut.

Seltskonnas jagunesid arvamused kaheks- suurem osa naisi leidsid, et Andy noormees ei mõistnud, et neiu tahab karjääri teha ja oleks pidanud toetavam olema. Ise esindasin ilmselget vähemust ning leidsin, et Andy oli niigi mõistev ja kuskilt tuleb piir ette. Karjäär karjääriks, aga kui su töö on nii nõudev, et pead pidevalt suhte arvelt ohverdusi tegema.. äkki tuleb endalt küsida, mis on olulisem, ja kui see on töö, siis lõpetada suhe ja mitte piinata vaest meest?

6/10

No comments:

Post a Comment