Tuesday, December 27, 2016

Storks

Andy Samberg, Katie Crown, Kelsey Grammer, Jennifer Aniston, Ty Burrell, Anton Starkman, Keegan-Michael Key

Kunagi mitte nii ammusel ajal tõid kured inimestele lapsi. See oli aga tülikas ja keeruline ettevõtmine, beebid ei olnud alati koostööaltid ning üleüldse polnud see kuigi tulutoov äri. Kui perekonnal oli beebisoov, kirjutasid nad kurgedele kirja ning beebitehases toodeti neile verivärske beebi, kellel oli kaasas seade uue kodu koordinaatidega. Peale õnnetust, mille tagajärjel üks kurg üritas beebit endale jätta ning lõhkus kogemata tema (koordinaatidega) seadme, otsustati senist tegevusvaldkonda natuke muuta ning kured hakkasid beebide asemel pakke kohale toimetama. 

Õnnetusest oli möödas 18 aastat ning beebi Tulip, kes tookord kõike muutis, elas endiselt kurgedega. Kurgede postiteenuse boss teatas, et teda on ootamas ametikõrgendus, seega saab üks kurg tema ameti endale, aga seda tingimusel, et vabaneb Tulipist. 

Muidu polekski ju midagi olnud, aga neiu oli maailma suurim kobakäpp, ning mil iganes ta püüdis aidata, keeras mingi jama kokku ja põhjustas firmale suuri kahjumeid.

Sellest hetkest kogu seiklus alguse saabki. Nagu multikatega ikka, on tegemist väga südamliku ja toreda filmiga, kuigi pean tunnistama, et ma ei salliks ilmselt Tulipi sugust inimest absoluutselt ning hoiaks isegi temast eemale. Mingi kriitikameel peaks ikka olema, aga neiul vist sellist asja polnud ning ta muudkui "aitas" edasi.

9/10


No comments:

Post a Comment