Thursday, October 26, 2017

Swiss Army Man

Daniel Radcliffe, Paul Dano, Mary Elizabeth Winstead

Alguses oli ülepingutatud komöödia moodi, aga mida kaugemale jõudis, seda kurvemaks tegi meele. Lugu üksildasest noormehest, kellel tekkisid vaimse tervise probleemid, mis omakorda moonutasid tema reaalsustaju. Kas see just kavatsus oli, aga minu meelest näidati psüühikaprobleeme natuke teise külje alt ja see läks hinge. Alguses saab vaataja muretult naerda ja küsida, et mis jama see nüüd on, aga lõpus, olles killud kokku pannud, tunda end natuke kehvastigi, et selle üle üldse naeris.

Hank arvab, et ta on laevaõnnetusejärgselt sattunud üksikule saarele, ümberringi vesi, ning ei mingit lootust pääsemiseks. Olles enesetappu sooritamas märkab ta rannal lebavat noormeest ning jookseb tema juurde. Noormees ei paista olevat elus ning sellest saab Hank ka aru, kuid see arusaam hakkab üha hägusamaks muutuma ning lõpuks usub Hank, et mingi ime läbi on võõras nimega Manny ellu ärganud.

7/10

1 comment:

 1. megashare9 - Like abnormal? See this. Like intelligent? See this. Like funny. SEE THIS! Swiss Army Mans diversity was not only noticeable but its strangeness was not only quirky but hilarious. This is easily the best comedy of 2016. It has Daniel Radcliffe who was perfect for Manny, and Paul Dano who was also perfect for Hank. I swear there is no way of telling this is Daniels first film from the perfected direction and writing. The humor has funny build up and is really farcical. I think this film did everything correctly with how it wanted to do it. I recommend this to film goers who like strange but intact.
  See more:
  watch into the badlands online free
  watch harry potter and the chamber of secrets online free
  baby driver yesmovies
  watch swiss army man online free

  ReplyDelete