Friday, March 23, 2018

The Shape of Water

Sally Hawkins, Michael Shannon, Richard Jenkins, Octavia Spencer, Michael Stuhlbarg


Ulmefilm, mis jutustas tumma koristaja Elisa ja amfiib-mehe armuloo. Visuaalselt oli kõik hästi ilus ja meeldiv. Amfiib-mehe kostüüm nägi samuti suurepärane välja, aga see armulugu jäi kuidagi kraapima. Liiga muinasjutuline. Võib-olla minus on ikkagi liiga vähe romantikut, aga olles koristaja kuskil ülisalajases uuringukeskuses, ma e
i tuleks selle pealegi, et hakkan salaja hiilima ruumi, kus hoitakse kõige väärtuslikumat uurimisobjekti. Aga vahele jäämise oht? Veel enne, kui sealt suur armastus välja koorus.. Mis toimub ühe koristaja peas, kes arvab, et jep, nüüd lähen ilma loata sinna ja hakkan seda amfiib-meest keedumunadega meelitama. Ja kõik need hetked, kus nende armastus oli nii suur ja oluline, et teised inimesed võivad kuu peale ka minna, neil on vaja vannitoast bassein teha ja seal end hästi tunda. Ah et kellelgi hakkab laest vett tilkuma? Ebaoluline.

Samas jällegi näideldud oli hästi, muusika oli ilus. Natuke üleolev oleks hakata parima filmi Oscari võitnud filmi maatasa tegema. Kes olen mina, eks?

Muinasjutuline armastusfilm.

7/10

No comments:

Post a Comment